پوشیدن حوله مارک بلیندا سبب قطع شدن سرفه می شود

حوله مارک بلیندا حوله های پنبه ای هستند که با الیاف پنبه ای بلند که در ترکیه رشد می کنند ساخته می شوند.

حوله‌های ترکی با بافتی صاف و احساس راحت، مجلل و وزن متوسط، به طرز شگفت‌انگیزی جذب می‌شوند اما همچنان به سرعت خشک می‌شوند. اگرچه پنبه ترک در هنگام نو شدن نرم است، اما با استفاده بیشتر نرم می شود.

اگر به دنبال یک ست حوله ای با سبک کلاسیک با حسی لوکس هستید که استفاده و مراقبت از آن ساده باشد، حوله های نخی ترک یک انتخاب طبیعی هستند.

چه یک ملحفه حمام بزرگتر یا یک حوله حمام استاندارد را ترجیح دهید، پس از هر حمام یا دوش آب گرم، دوست خواهید داشت که راحت بپیچید.

حوله‌های وافل حوله‌هایی سبک و در عین حال جاذب هستند که بافتی منحصر به فرد و دلپذیر دارند.

این بافت نسبت به انواع دیگر حوله ها سطح بیشتری را ارائه می دهد و بسیار شبیه به وافل است که نام خود را از آنجا گرفته اند. افزایش سطح سطح به حذف رطوبت از پوست کمک می کند.

مجموعه‌های حوله وافل، که دارای پنبه ترکی بادوام و مجلل هستند، ممکن است خشن به نظر برسند، اما به لطف جریان هوای طبیعی بافت، عالی هستند و به سرعت در هوا خشک می‌شوند.

در واقع، بسیاری از اسپاها و هتل‌های مجلل حوله‌های بافت وافل را به دلیل طراوت و لطافت ماندگارشان ترجیح می‌دهند که با افزایش سن بهتر و بهتر می‌شوند.

مراقبت صحیح از حوله های حمام عمر آنها را طولانی تر می کند و آنها را برای سال ها در بهترین حالت نگه می دارد. حوله های نخی مناسب ماشین لباسشویی هستند.

آنها را در آب خنک با مواد شوینده ملایم بشویید و خشک کنید. برای اینکه آن‌ها پف‌دار و نرم شوند، به‌جای ورقه‌های خشک‌کن، چند توپ خشک‌کن پشمی اضافه کنید. هرگز از مواد سفید کننده روی حوله های خود استفاده نکنید.

در حالی که می‌توانید حوله‌های بامبو را در ماشین لباسشویی بشویید، بهترین راه برای نرم نگه داشتن آن‌ها این است که آنها را با هوا خشک کنید.

برخی از خشک کن ها دارای تنظیمات خشکی هوا هستند که می تواند کار کند. هرگز از هوای گرم روی حوله های بامبو استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن آن ها می شود.