5 روش کارآفرینی در زمان مشکلات مالی

روش های زیادی در کارآفرینی وجود دارد که بکار بستن بعضی از آن ها، حتی در زمان مشکلات مالی نیز می تواند موثر باشد و به ما کمک کند.

رنگ صنعتی

یکی از تولیدات کشور رنگ صنعتی می باشد که با بهترین قیمت روز به صورت عمده و خرد به فروش می رسد. رنگ ها در واقع موادی برای محافظت و نگهداری از هرگونه و سایل ساخته شده از فلز و پلاستیک می باشد. علاوه بر آن ظاهر زیبا و یکدست به تجهیزات می دهد.

سیب درختی

یکی از میوه جات پر مصرف که خرید و فروش آن فراوان صورت می گیرد سیب درختی پیوندی و تو سرخ می باشد که با قیمت های مختلف در بازار معامله می شود، دلیل حجم بالای سیب این است که سیب سرشار از انواع ویتامین ها می باشد و دارای پتاسیم فراوان است.

گردو پکان

یکی از ارقام متنوع گردو در کشور ما گردو پکان تازه است که دلیل تولید بالای این محصول، گردو با قیمت مناسبی ارائه می‌ گردد و خرید گردو پکان و فروش گردو خوشه ای به طور عمده با کیفیت خوبی انجام می شود.

شترمرغ زنده

قطعا امروزه مصرف گوشت و یا نگهداری و پرورش شتر مرغ از طرفداران زیادی در سراسر دنیا برخوردار است، تهیه شتر مرغ در ایران به صورت زنده هزینه بالایی متقبل خواهد شد، به عنوان مثال قیمت شترمرغ زنده یک ساله هزینه چند برابری نسبت به گوسفند یک ساله برای شما خواهد داشت.